Serdecznie witamy!

Hotel w Szczecinku, który z pewnością spełni Państwa oczekiwania to właśnie Hotel Active. Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja i niezwykły klimat to tylko niektóre z naszych atutów.

Więcej

O nas

Noclegi w Szczecinku to oferta, której poszukują Państwo od dłuższego czasu? Mogą być Państwo pewni, że takiej propozycji jak nasza nie przedstawią inne hotele. Serdecznie zapraszamy.

Więcej

Restauracja

Hotel Active to nie tylko komfortowe noclegi, ale również wspaniała restauracja o wdzięcznej nazwie "Jolka". Znajdą tutaj Państwo menu, które zaspokoi apetyty najbardziej wymagających gości.

Więcej

Galeria

Galeria

W galerii zdjęć umieszczone zostały unikalne fotografie przedstawiające urokliwą okolicę naszego hotelu, jak również wnętrza i wyposażenie pokoi, czy widoki na Szczecinek i jezioro Trzesiecko.

Więcej

W okolicy

W okolicy

Szczecinek to miasto położone w województwie zachodniopomorskim, zlokalizowane we wschodniej części Pojezierza Drawskiego, otoczone dwoma pięknymi jeziorami: Trzesieckiem i Wielimiem.

Więcej

Kontakt

Kontakt

Jeśli interesują Państwa noclegi w hotelu Active lub macie pytania dotyczące wszelkich szczegółów oferty, zachęcamy do kontaktu:

HOTEL ACTIVE
ul. Ordona 29, 78-400 Szczecinek
tel. 94 37 490 70